Zawody wędkarskie dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Wędkarstwo Zawody wędkarskie dla osób niepełnosprawnych

13 czerwca w Jaworznie na stawie „Grajdołek” odbyły się Zawody Wędkarskie dla osób niepełnosprawnych z okręgu katowickiego Polskiego Związku Wędkarskiego. Zawody zorganizowała nasza Fundacja z wspólnie z kołem PZW nr 94-Jeleń przy wsparciu PZW w Katowicach. W zawodach wzięło udział 10 niepełnosprawnych wędkarzy. Pierwsze miejsce zajęła jedyna kobieta – Teresa Buszkiewicz z koła PZW nr 35 z Mikołowa, drugie miejsce zdobył Mateusz Proksa reprezentujący naszą Fundację oraz koło PZW nr 94-Jeleń, trzecie miejsce zdobył Marek Mikołowski reprezentujący naszą Fundację oraz koło PZW nr 94-Jeleń. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i opiekunom za udział i sportową rywalizację, gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy kolegom i koleżankom z koła PZW nr 94-Jeleń za pomoc w zorganizowaniu zawodów.