• English
  • Deutsch
KRS: 0000270272    Nr konta: 06 1020 2528 0000 0102 0184 9595

Wsparcie jednorazowe

Fundacja Ratownik Górniczy Wsparcie jednorazowe

 


Na pokładzie pełnym Darczyńców witamy firmę ELIS https://www.berendsen.pl/ , która przekazała nam wiosenne wsparcie. Pełni dobrej energii i chęci do niesienia pomocy innym pragniemy czynić dobro! W imieniu osób Niepełnosprawnych dziękujemy Wam za okazaną pomoc.

 

 


Zasypał nas śnieg! Mimo panujących przymrozków i białej zimy, w naszych sercach jest ciepło – dzięki Państwa pomocy. Serdecznie dziękujemy naszym cudownym Darczyńcom, takim jak sklep Murrano https://www.murrano.pl/ Dodajecie nam skrzydeł!

 

 


Tegoroczny grudzień jest inny, niż wszystkie. Mimo to nie poddajemy się i walczymy o lepsze jutro dla Osób Niepełnosprawnych. Pomagają nam w tym Darczyńcy – AIF Kancelaria https://www.tuodszkodowania.pl/ jest jednym z nich. Jak dobrze jest mieć Was po swojej stronie!

 

 

 

 

 


Podczas, gdy świat mierzy się z poważnym kryzysem, nasi Darczyńcy nie odpuszczają! Dziękujemy sklepowi DIOLUT https://diolut.pl/ , który przekazał nam wsparcie. Wspólnie możemy dowieść, że tegoroczna jesień i nadchodząca zima jeszcze mogą być piękne.

 

 

 

 


Mimo pandemii, wciąż pamiętają o nas Darczyńcy. Dziękujemy firmie Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/ , od którego napłynęła do nas darowizna. Cieszymy się, że wbrew niesprzyjającym okolicznościom jesteście chętni, by nieść pomoc innym.

 

 

 


Z przyjemnością wyróżniamy na naszej stronie sklep MALO DESIGN https://malodesign.pl/ – to między innymi za sprawą darowizn od firm zewnętrznych możemy realizować tak wiele projektów! Dziękujemy Państwu za pamięć i zaangażowanie w pomoc innym.

 

 

 

 


Chcemy podziękować kolejnej firmie, która przekazała nam darowiznę mimo niesprzyjających okoliczności – w Polsce i na świecie.
Ośrodek Pomocy Poszkodowanym https://prawapacjenta.org/ wspiera innych bez względu na sytuację, prosto z serca! Dziękujemy.

 

 


Naszych Darczyńców stale przybywa! I bardzo nas to cieszy.
Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować Agencji IN (https://inpozycjonowanie.pl/).
Umacniają nas Państwo w przekonaniu, że to co robimy, jest ważne i ma sens. Wspólnymi siłami możemy zdziałać jeszcze więcej!

 

 

 

 


Mamy przyjemność wyróżnić nowego Darczyńcę, który wsparł nas w tym trudnym czasie. Dziękujemy firmie Omega System (https://omegasystem.pl/) za pamięć o osobach Potrzebujących. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc!

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy nowemu Przyjacielowi naszej Fundacji – firmie ROTORTECH (http://myjultradzwiekami.pl/). Państwa dobroczynność wiele znaczy dla niepełnosprawnych Podopiecznych Ratownika Górniczego.

 

 

 

 

 


AIF Kancelaria (https://www.aif.com.pl/) jest nowym Darczyńcą, zaangażowanym w pomoc Osobom Niepełnosprawnym. Dziękujemy za to, że dodają nam Państwo sił do działania z jeszcze większą siłą!

 

 

 

 


Nowy Darczyńca naszych Podopiecznych to firma Feldhaus Klinker (https://www.feldhaus.pl/) – producent wyrobów klinkierowych. Z uśmiechem dziękujemy za pomoc w rehabilitacji i leczeniu Potrzebujących Dzieci i Dorosłych.

 

 

 


Bardzo dobra wiadomość dla naszej Fundacji: dołącza do nas nowy Darczyńca – Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX (https://codex.org.pl/). Firma ta, podobnie jak my, niesie pomoc innym. Oby osób o dobrych sercach przybywało, a Potrzebujących było coraz mniej! Dziękujemy serdecznie.

 

 

 

 


Kolejna firma, która zdecydowała się nieść pomoc Potrzebującym, to wrocławska Agencja INSEO (https://www.inseo.pl). Dziękujemy – Państwa wsparcie wiele znaczy dla osób Niepełnosprawnych, na rzecz których działamy.

 

 

 


Pożegnaliśmy już wakacje, a teraz pewnym krokiem wkraczamy w jesienną aurę. Dopisuje nam doskonały humor, ponieważ zyskaliśmy kolejnego Darczyńcę! Jest to firma MiDaTech (https://www.midatech.pl), dostarczająca specjalistyczne wyposażenie przemysłowe. Dziękujemy.


Naszą Fundację wspiera również sklep PANCERNIK (https://pancernik.eu/), oferujący akcesoria do telefonów i nie tylko. Dziękujemy za pamięć o Potrzebujących, którzy wymagają szczególnej troski. Wspólnie nieśmy pomoc!

 

 

 

 


Bardzo dziękujemy firmie VHCT (http://www.vhct.pl/pl/) – specjalistom od betonu architektonicznego, za wsparcie finansowe. Nasza Fundacja Ratownik Górniczy za sprawą takich darowizn może funkcjonować jeszcze lepiej. Miło nam!

 

 

 

 

 


Tegoroczna wiosna przynosi Fundacji same dobre wiadomości! Otrzymaliśmy kolejną darowiznę, tym razem od I-Kancelarii (https://www.i-kancelaria.pl/). Bardzo nam miło, że doceniają Państwo naszą działalność.

 

 

 

 


Do grona Darczyńców naszej Fundacji dołączyła firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/ ), której serdecznie dziękujemy za wsparcie. Za sprawą takich gestów nasi Podopieczni mają zapewnioną pomoc, jakiej potrzebują. Państwo również mogą podzielić się dobrem – zachęcamy!