IV turniej boccia dla osób niepełnosprawnych w libiążu

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia IV turniej boccia dla osób niepełnosprawnych w libiążu

Warsztat Terapii Zajęciowej i Świetlica Terapeutyczna w Libiążu przy Fundacji im. Brata Alberta w dniu 15.06.2015 obchodzili Dzień Patrona Św. Brata Alberta. W ramach obchodów Dnia Patrona został zorganizowany IV Turniej w Boccia dla osób niepełnosprawnych, który miał miejsce na Hali Sportowej w Libiążu. Na zawody przybyło 30 drużyn z zaprzyjaźnionych placówek Fundacji im. Brata Alberta. Rozgrywki w Boccia rozegrane zostały pod Honorowym Patronatem Prezesa Fundacji  im. Brata Alberta ks. Tadeusza Isakowicza Zaleskiego i Burmistrza Miasta Libiąż Jacka Latko.

Wyniki IV Turnieju w Boccia przedstawiają się następująco.

Grupa WTZ
I miejsce – WTZ w Libiążu zdobywcy Pucharu Prezesa Fundacji im. Brata Alberta
II miejsce – Fundacja „Ratownik Górniczy” w Jaworznie
III miejsce – WTZ Libiąż

Grupa ŚT
I miejsce – ŚT Chełmek zdobywcy Pucharu Burmistrza Miasta Libiąż
II miejsce – ŚT Chrzanów
III miejsce – ŚT Radwanowice

Wsparcia przy organizacji IV Turnieju w Boccia w Libiążu udzieliło Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.