XIII integracyjny turniej boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia XIII integracyjny turniej boccia

W dniu 15 grudnia 2015 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jaworznie odbył się XIII Integracyjny Turniej Boccia zorganizowany przez naszą Fundację wspólnie z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Jaworzna. W zawodach uczestniczyły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 24 z Oddziałami Specjalnymi w Jaworznie oraz z Niepublicznego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych w Jaworznie. Osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworznie oraz młodzież z Jaworznickich szkół. Do udziału w turnieju zostali zaproszeni podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Libiążu. Wolontariuszami pomagającymi w prowadzeniu turnieju byli Harcerze z Hufca Jaworzno. Nagrody zwycięzcom wręczał I Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Pan Tadeusz Kaczmarek.
Wyniki XIII Integracyjnego Turnieju Boccia:
Grupa przedszkolaków
I Miejsce – Piotr Kowalski z Niepublicznego Przedszkola
II Miejsce – Norbert Szkudlarek z Przedszkola Miejskiego nr 24
III Miejsce – Aleksander Sanojca z Niepublicznego Przedszkola
Grupa początkujących
I Miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
II Miejsce – WTZ Jaworzno
III Miejsce – Gimnazjum nr 6
IV Miejsce – Gimnazjum nr 5
V Miejsce – Gimnazjum nr 4
VI Miejsce – I LO
Grupa zaawansowani
I Miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
II Miejsce – WTZ Libiąż
III Miejsce – Gimnazjum nr 10
IV Miejsce – WTZ Jaworzno
V Miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy
VI Miejsce – LO nr 3
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Wszystkim uczestnikom za sportową i koleżeńską rywalizację. Dziękujemy bardzo Wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji turnieju, ufundowali nagrody i poczęstunek – Prezydentowi Miasta Jaworzna, MCKiS w Jaworznie, firmom FUD-MEN, ART-COM, Biuro-LAND, SKOK „Jaworzno”, TAURON Wydobycie, TAURON Wytwarzanie oraz Kaufland w Jaworznie.