Ogólnopolskie Zawody Osób z Niepełnosprawnością

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności Ogólnopolskie Zawody Osób z Niepełnosprawnością

24 sierpnia 2019 roku wędkarze z niepełnosprawnością reprezentujący naszą Fundację uczestniczyli w „Ogólnopolskich Zawodach Osób z Niepełnosprawnością Narządu Ruchu w Wędkarstwie Gruntowym ( Feederowym)”  w miejscowości Wólka Magierowa. Zawody zostały zorganizowane przez PZW Radom oraz koło PZW nr 23 Radom „IKAR”. Fundację „Ratownik Górniczy” reprezentowało trzech wędkarzy – Mirosław Kempka, Marcin Sienkiewicz, Mateusz Proksa oraz trzech pomocników – Stanisław Nęcek, Tomasz  Zborowski, Jarosław Kasel. Impreza była udana i dobrze zorganizowana za co bardzo dziękujemy organizatorom. Dziękujemy także naszym pomocnikom bez których nie mielibyśmy możliwości uczestniczenia w takich zawodach oraz firmie Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. za wsparcie finansowe.