Ogólnopolskie Zawody Feederowe Osób Poruszających się na Wózkach Inwalidzkich

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Wędkarstwo Ogólnopolskie Zawody Feederowe Osób Poruszających się na Wózkach Inwalidzkich

W dniu 16 września 2017 roku Zawodnicy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” wzięli udział w pierwszych Ogólnopolskich Zawodach Feederowych Osób Poruszających się na Wózkach Inwalidzkich. Zawody odbyły się w Wólce Gonciarskiej na łowisku „Wodne Eldorado”. Do rywalizacji przystąpiło 14 zawodników z całej Polski w tym czterech zawodników reprezentujących Fundację „Ratownik Górniczy” w składzie: Mirosław Kempka, Marcin Sienkiewicz, Marek Mikołowski i Mateusz Proksa.

Rybki niestety nie dopisały, brań było mało, a większość zdobyczy niewielka, ale naszym zawodnikom udało się mimo trudnych warunków znaleźć na podium. Pierwsze miejsce zajął Henryk Młot z Józefowa Koło Warszawy z wynikiem 9.080kg, drugie miejsce Mateusz Proksa z wynikiem 2.500kg, trzecie miejsce Marek Mikołowski z wynikiem 2.300kg, szóste miejsce Mirosław Kempka z wynikiem 1.025kg a Marcin Sienkiewicz  siódme miejsce ex aequo z pozostałymi zawodnikami, którzy nie złowili żadnej rybki.
Całej rywalizacji towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

Dziękujemy naszym trenerom i opiekunom Stanisławowi Nęckowi i Krzysztofowi Mirocha.
Wszystkim Zawodnikom GRATULUJEMY !!!

Wyniki Ogólnopolskich Zawodów Feederowych Osób Poruszających się na Wózkach Inwalidzkich 16.09.2017 „Wodne Eldorado” Wólka Gonciarska
1 miejsce kolega Henryk Młot 9.080kg
Józefów koło Warszawy
2 miejsce kolega Mateusz Proksa 2.500kg