XI integracyjny turniej boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia XI integracyjny turniej boccia

W dniu 12 maja w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jaworznie odbył się XI Integracyjny Turniej Boccia. Turniej został zorganizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „RATOWNIK GÓRNICZY” wspólnie z Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie. W zawodach wzięło udział ponad 60 osób, głównie były to osoby niepełnosprawne z terenu miasta Jaworzna z Przedszkola Miejskiego nr 24, Warsztatów Terapii zajęciowej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla dzieci, Fundacji „RATOWNIK GÓRNICZY”. Fundatorami nagród była Fundacja „RATOWNIK GÓRNICZY” wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaworznie, nagrody dla zwycięzców ufundowała także Firma ART-COM. Wszystkim zawodnikom i uczestnikom Turnieju dziękujemy za koleżeńską rywalizację oraz gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy bardzo naszym wolontariuszom za pomoc w organizacji turnieju – Harcerzom z Hufca Jaworzno, Katarzynie Mikołowskiej, Agnieszce Kosowskiej, Grzegorzowi Stano oraz Krzysztofowi Kwadransowi.

Fotoreportaż:  http://www.jaw.pl/2014/05/boccia-fotoreportaz-z-zawodow/