X integracyjny turniej boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia X integracyjny turniej boccia

Dnia 16 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Jaworznie odbył się X jubileuszowy Integracyjny Turniej Boccia. Organizatorami zawodów była nasza Fundacja wspólnie z MCKiS w Jaworznie. W zawodach wzięło udział ponad 50 zawodników, między innymi wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla Dzieci Niepełnosprawnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, dzieci z Integracyjnego Przedszkola nr 24 oraz młodzież z Jaworznickich szkół.
W kategorii przedszkolaków zwyciężyli:
1 miejsce
Kacper Szymański – Niepubliczne przedszkole dla dzieci Niepełnosprawnych
2 miejsce
Kamil Kotyla – Przedszkole Miejskie nr 24
3 miejsce
Nassim Guessi – Przedszkole Miejskie nr 24
W kategorii młodzież szkolna zwyciężyli:
1 miejsce
Głowacz Dominik – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
2 miejsce
Mateusz Baniak – Gimnazjum nr 6 w Jaworznie
3 miejsce
Rafał Gajęcki – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy za wsparcie i ufundowanie nagród firmie FUDMEN, BIUROLAND, Urzędowi Miasta Jaworzna, ciastkarni Państwa Urszuli i Jerzego Palka. Dziękujemy także naszym niezłomnym wolontariuszom – Harcerzom z Hufca Jaworzno, Katarzynie Mikołowskiej, Agnieszce Kosowskiej, Grzegorzowi Stano, Krzysztofowi Kwadransowi i Piotrkowi Odrzywołkowi.