VI Integracyjny Turniej Boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia VI Integracyjny Turniej Boccia

15 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 w Jaworznie odbył się VI Integracyjny Turniej Boccia. W turnieju wzięły udział osoby niepełnosprawne z terenu Jaworzna oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych. Gośćmi honorowymi były dzieci z Przedszkola Integracyjnego oraz wychowankowie Domu Dziecka w Chrzanowie. Turniej został podzielony na dwie kategorie: zawody indywidualne oraz drużynowe.

W zawodach indywidualnych zwyciężyli:

I Miejsce – Marcinek Łukasz z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego,
II Miejsce – Stanisława Stec z Warsztatów Terapii Zajęciowej,
III Miejsce – Pawłowicz Jakub z Gimnazjum nr 3,

W zawodach drużynowych zwyciężyły:

I Miejsce – drużyna z Domu Dziecka w Chrzanowie,
II Miejsce – drużyna z Gimnazjum nr 6,
III Miejsce – drużyna z Gimnazjum nr 3,

Dziękujemy zawodnikom za wspaniałą koleżeńską rywalizację oraz gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy całemu Gimnazjum nr 3 za pomoc w organizacji Turnieju, naszym wolontariuszom, instruktorom oraz sędziom boccia za perfekcyjne przeprowadzenie turnieju. Dziękujemy naszym sponsorom: TAURON WYTWARZANIE, ArtCom, Piekarni Urszuli i Jerzego Pałka, Biuroland, Kauflad Jaworzno za ufundowanie nagród i zapewnienie poczęstunku uczestnikom Turnieju.