• English
  • Deutsch
KRS: 0000270272    Nr konta: 06 1020 2528 0000 0102 0184 9595

IV Międzyszkolny Integracyjny Turniej „Boccia”

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia IV Międzyszkolny Integracyjny Turniej „Boccia”

29 maja o godzinie 9:00 odbyła się już IV edycja Międzyszkolnego Integracyjnego Turnieju Boccia organizowanego przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Jaworznie.

Jak co roku z uwagi na to, że  jest to impreza cykliczna frekwencja dopisała znakomicie, w turnieju wzięło udział 20 drużyn z jaworznickich Szkół Podstawowych, Gimnazjum , Liceum Ogólnokształcących, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaworznie, Ośrodka Szkolno – Rehabilitacyjnego w Jaworznie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie,Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworznie oraz gościnnie Zespół Szkół nr 5 z Sosnowca w dwóch kategoriach : Kategoria I – klasy od 1-4, Kategoria II – klasy od 5-7, gimnazja, licea ogólnokształcące oraz placówki. Zabawa i rywalizacja była na najwyższym poziomie,walczyli na równi osoby z niepełnosprawnością z pełnosprawnymi, emocji nie brakowało a wygrali najlepsi !!! 

Wyniki turnieju:

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych z klas 1 – 4.

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Jaworznie

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworznie

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych z klas 5 – 7, uczniowie gimnazjum oraz placówki z osobami niepełnosprawnymi

1 miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jaworznie

2 miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Jaworznie

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” pragnie serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i doskonałą grę oraz sponsorom za ufundowanie nagród firmie FUD MEN, KAUFLAND Jaworzno, Biuroland Jaworzno, Skok Jaworzno, Radzie Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworznie ,Piekarni Pana Jerzego Palki z Jeziorek  oraz Pani Pełnomocnik ds Osób Niepełnosprawnych Mari Meterli i Panu Prezydentowi Miasta Jaworzna Tadeuszowi Kaczmarczykowi.  Wielkie Dziękuję !!!

 

Komentarze