• English
  • Deutsch
KRS: 0000270272    Nr konta: 06 1020 2528 0000 0102 0184 9595

III Międzyszkolny Integracyjny Turniej Boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia III Międzyszkolny Integracyjny Turniej Boccia

10 kwietnia 2017 roku odbył się III Międzyszkolny Integracyjny Turniej Boccia organizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Jaworznie.
Jak co roku na wiosnę frekwencja dopisała znakomicie, w turnieju wzięło udział 21 drużyn z jaworznickich Szkół Podstawowych, Gimnazjum , Liceum Ogólnokształcących, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaworznie, Ośrodka Szkolno – Rehabilitacyjnego w Jaworznie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie,Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworznie oraz gościnnie Zespół Szkół nr 5 z Sosnowca w dwóch kategoriach : zaawansowani i początkujący. Zabawa i rywalizacja była na największym poziomie, emocji nie brakowało a wygrali najlepsi !!! 

Wyniki III Międzyszkolnego Integracyjnego Turniej Boccia:

Kategoria początkujący:

  1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 20
  2. miejsce Gimnazjum nr 4
  3. miejsce Szkoła Podstawową nr 3

Kategoria zaawansowani:

  1. miejsce SOSW im. JP II
  2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 3
  3. miejsce Gimnazjum nr 6

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” pragnie serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i doskonałą grę oraz sponsorom za ufundowanie nagród firmie FUD MEN, KAUFLAND Jaworzno, Biuroland Jaworzno, Skok Jaworzno, Radzie Rodziców z Gimnazjum nr 4 w Jaworznie oraz Piekarni Pana Jerzego Palki z Jeziorek .  Wielkie Dziękuję !!!

 

Komentarze