Zostań podopiecznym

Fundacja Ratownik Górniczy Zostań podopiecznym

Zachęcamy osoby niepełnosprawne do zbierania środków finansowych na leczenie i rehabilitację za pośrednictwem naszej Fundacji. Pomagamy w zbieraniu funduszy z tytułu zwrotu 1% podatku oferując możliwość skorzystania z darmowego licencjonowanego programu do rozliczeń podatku, a także z bezpłatnej prezentacji swojej osoby na naszej stronie internetowej. Udostępniamy konta Fundacji w celu przekazywania darowizn oraz wpływów ze zbiórek publicznych zorganizowanych dla naszych podopiecznych. Osoby zainteresowane uzyskaniem naszej pomocy w tym zakresie zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy zawartymi w „Porozumieniu”. W przypadku zaakceptowania warunków i wyrażenia chęci współpracy prosimy o czytelne wypełnienie i podpisanie dwóch egzemplarzy „Porozumienia” i przesłanie ich wraz z dołączoną kopią ważnego orzeczenia o niepełnosprawności na adres Fundacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „RATOWNIK GÓRNICZY”
ul. Kraszewskiego 5
43-602 Jaworzno

poczta@fundacjarg.org.pl