Zbiórka publiczna 2012 rok

Sprawozdanie Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „RATOWNIK GÓRNICZY” z siedzibą w Jaworznie przy ulicy Kraszewskiego 5  z przeprowadzonej zbiórki publicznej, zgodnie z decyzją nr 6, wydaną przez Prezydenta Miasta Jaworzna w dniu 22 marca 2012 roku.

1. Miejsce prowadzenia zbiórki publicznej – miasto Jaworzno, teren marketu KAUFLAND przy ulicy Jana Matejki 27;
  2. Termin prowadzonej zbiórki publicznej – w dniach: 2, 3, 4 ,5, 6, 7, 27 kwietnia 2012 roku;
  3. Wolontariusze biorący udział w zbiórce publicznej – uczniowie Jaworznickich szkół tj. Gimnazjum nr 3, 4, 5, 6 oraz Liceum Ogólnokształcącego nr 1 i 3,
  4. Osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg zbiórki publicznej (opiekunowie wolontariuszy) oraz za prawidłowe rozliczenie zbiórki publicznej – Członkowie Zarządu Fundacji;
  5. Kwota zebranych środków finansowych wyniosła 4 346,32 zł – efektem zbiórki były tylko i wyłącznie środki finansowe zbierane do puszek kwestarskich;
  6. Koszty przeprowadzenia zbiórki publicznej wyniosły 384,02 zł – są to: koszty związane z wykupieniem polis NW dla wolontariuszy i opiekunów, koszty zakupu poczęstunku (wyżywienia) dla wolontariuszy oraz koszty zakupu ekologicznych opakowań (reklamówek) niezbędnych przy prowadzeniu tego typu zbiórki tzn. pomoc przy pakowaniu zakupów klientom marketu KAUFLAND;
  7. Zebrane środki po odliczeniu kosztów przeprowadzenia zbiórki publicznej tj. 3 962,30 zł zostały wykorzystane zgodnie z wydanym zezwoleniem: a) za kwotę 3 258,00 zł został zakupiony laptop TOSHIBA SATELLITE oraz mysz LOGITECH. Sprzęt ten został przekazany w nieodpłatne użytkowanie na podstawie umowy zawartej w dniu 8 czerwca 2012 roku osobie ze znacznym stopniem niepełnosprawności, aktywnej zawodowo zamieszkałej w Jaworznie. b) za kwotę 700,00 zł zostały wykupione zabiegi rehabilitacyjne osobie niepełnosprawnej po urazie kręgosłupa zamieszkałej w Jaworznie;
  8. Inne koszty związane z przeprowadzeniem zbiórki publicznej tj. prowizje i opłaty bankowe, materiały biurowe, opłaty za telefony, promocja i reklama, koszty dojazdu itp. zostały pokryte ze środków Fundacji, dzięki czemu nie obniżyły kwoty uzyskanej i przekazanej osobie wskazanej w zezwoleniu;
  9. Sprawozdanie zostało sporządzone i zatwierdzone przez Członków Zarządu Fundacji w dniu 17.06.2012 roku.

Sprawozdanie Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „RATOWNIK GÓRNICZY” z siedzibą w Jaworznie przy ulicy Kraszewskiego 5  z przeprowadzonej zbiórki publicznej, zgodnie z decyzją nr 22, wydaną przez Prezydenta Miasta Jaworzna w dniu 26 listopada 2012 roku.

1. Miejsce prowadzenia zbiórki publicznej – miasto Jaworzno, teren marketu KAUFLAND przy ulicy Jana Matejki 27.
  2. Termin prowadzonej zbiórki publicznej – w dniach: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29 grudnia 2012 roku.
  3. Wolontariusze biorący udział w zbiórce publicznej – uczniowie Jaworznickich szkół tj. Gimnazjum nr 3, 4, 5, 6 oraz Liceum Ogólnokształcącego nr 1 i 3.
  4. Osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg zbiórki publicznej (opiekunowie wolontariuszy) oraz za prawidłowe rozliczenie zbiórki publicznej – Członkowie Zarządu Fundacji.
  5. Kwota zebranych środków finansowych wyniosła 6 933,76 zł – efektem zbiórki były tylko i wyłącznie środki finansowe zbierane do puszek kwestarskich.
  6. Koszty przeprowadzenia zbiórki publicznej wyniosły 681,82 zł – są to: koszty związane z wykupieniem polis NW dla wolontariuszy i opiekunów, koszty zakupu poczęstunku (wyżywienia) dla wolontariuszy oraz koszty zakupu ekologicznych opakowań (reklamówek) niezbędnych przy prowadzeniu tego typu zbiórki tzn. pomoc przy pakowaniu zakupów klientom marketu KAUFLAND.
  7. Zebrane środki po odliczeniu kosztów przeprowadzenia zbiórki publicznej tj. 6 251,94 zł zostały wykorzystane zgodnie z wydanym zezwoleniem: a) za kwotę 2 999,00 zł został zakupiony komputer (laptop) HP ENVY. Sprzęt ten został przekazany w nieodpłatne użytkowanie na podstawie umowy zawartej w dniu 7 stycznia 2013 roku osobie ze znacznym stopniem niepełnosprawności, poruszającej się na wózku inwalidzkim – uczącej się; b) za kwotę 2 940,00 zł zostały wykupione zabiegi rehabilitacyjne trzem niepełnosprawnym osobom zamieszkałym w Jaworznie; c) za kwotę 310,00 zł został zakupiony sprzęt ortopedyczny dla ciężko chorego dziecka zamieszkałego w Jaworznie.
  8. Inne koszty związane z przeprowadzeniem zbiórki publicznej tj. prowizje i opłaty bankowe, materiały biurowe, opłaty za telefony, promocja i reklama, koszty dojazdu itp. zostały pokryte ze środków własnych Fundacji, dzięki czemu nie obniżyły kwoty uzyskanej ze zbiórki.
  9. Sprawozdanie zostało sporządzone i zatwierdzone przez Członków Zarządu Fundacji w dniu 18.01.2013 roku.