XVII Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Boccia XVII Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia

Dnia 17 grudnia 2019 roku w Hali Sportowej przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w Jaworznie odbył się XVII Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia. Turniej został zorganizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” wspólnie z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.
Turniej został przeprowadzony przy wsparciu firmy FUDMEN, TAURON Wytwarzanie S.A, ART-COM, Biuroland, Kaufland, Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Jaworznie, Piekarni Pani Urszuli i Jerzego Palka z Jaworzna oraz Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

W zawodach wzięło udział 85 zawodników – ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie, ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie, z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworznie, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie, Przedszkola Miejskiego nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie, oraz dzieci i młodzież z Jaworznickich szkół. Gościnnie w zawodach wzięły udział drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcącego nr 5 z Sosnowca i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Libiążu.

W prowadzeniu Turnieju pomagali Harcerze ZHP z Hufca Jaworzno, wolontariusze I Liceum Ogólnokształcącego im Tadeusza Kościuszki z Jaworzna, wolontariusze AWF w Katowicach oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 7 w Jaworznie. Wielkie Dziękuję !!!

Kategoria zaawansowani:
1 miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z Sosnowca,
2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 z Jaworzna,
3 miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Jaworzna,

Kategoria początkujący:
1 miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z Sosnowca,
2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 z Jaworzna,
3 miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Jaworzna,

Kategoria przedszkolaki:
1 miejsce – Marcelina Czyż – Przedszkole Miejskie nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie,
2 miejsce – Kacper Waliczek – Przedszkole Miejskie nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie,
3 miejsce – Piotr Gamoń – Przedszkole Miejskie nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy naszym Darczyńcom za wsparcie.

Relacja z Turnieju  http://www.jaw.pl/2019/12/xvii-mikolajkowy-integracyjny-turniej-boccia/

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok.