Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Szermierka XIV Drużynowe Integracyjne Zawody Szermiercze w szpadzie z okazji Święta Niepodległości

W dniu 19 listopada 2017 roku w Warszawie odbyły się XIV Drużynowe Integracyjne Zawody Szermiercze w szpadzie. Zawody zostały zorganizowane z okazji Święta Niepodległości przez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” oraz Integracyjny Klub Sportowy AWF Warszawa. W zawodach wzięli udział szermierze Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy” z Jaworzna. Kazimierz Frąc i Mateusz Proksa. Zgodnie z regulaminem zawodów składy poszczególnych 3 osobowych drużyn były losowane z pośród osób zgłoszonych do zawodów. Zawodnicy Fundacji zostali rozlosowani do różnych drużyn. Kazimierz Frąc ze swoją drużyną wygrał całą rywalizację natomiast Mateusz Proksa z drużyną zajął drugie miejsce.

Gratulujemy !!!

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym