Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Szermierka XIII drużynowe integracyjne zawody szermiercze w szpadzie z okazji Święta Niepodległości

XIII drużynowe integracyjne zawody szermiercze w szpadzie z okazji Święta Niepodległości organizowane przez IKS AWF Warszawa odbyły się w tym roku nietypowo bo 06 listopada. W zawodach wzięli udział szermierze z Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym  „Ratownik Górniczy” w składzie: Patrycja Haręza, Daria Haręza, Monika Kotzian, Szymon Lazar, Kazimierz Frąc, Mateusz Proksa. Zgodnie z regulaminem zawodów składy poszczególnych 3 osobowych drużyn były losowane z pośród osób zgłoszonych do zawodów. Zawodnicy Fundacji zostali rozlosowani do różnych drużyn. Daria Haręza ze swoją drużyną wygrała całą rywalizację natomiast Patrycja Haręza i Kazimierz Frąc zajęli egzekwo 3 miejsca.
Brawa i Gratulacje dla Naszych Szermierzy !