Pomagamy

Działalność naszej Fundacji opiera się głównie na propagowaniu w środowisku osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich jak i po amputacjach dyscyplin sportowych: boccia, szermierka na wózkach, wędkarstwo oraz prowadzeniu zajęć z aktywnej rehabilitacji.

Pomagamy osobom niepełnosprawnym w zbieraniu środków finansowych z tytułu 1%, darowizn od osób prywatnych oraz firm na leczenie, rehabilitację oraz zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Organizujemy zbiórki publiczne z których środki finansowe są przekazywane zgodnie z celem zbiórki jak i z naszymi celami statutowymi.

Prowadzimy punkt informacyjno- doradczy dla osób z niepełnosprawnością, zainteresowane osoby prosimy o kontakt:  poczta@fundacjarg.org.pl

Nasze działania mają na celu spełnienie marzeń, realizowania się w sporcie i życiu prywatnym oraz w dążeniu do niezależności i samodzielności osób z niepełnosprawnością.

Zostań podopiecznym fundacji