Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Wędkarstwo Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Wędkarstwie Feederowym – Wólka Magierowa

W sobotę, 25 sierpnia na łowisku w Wólce Magierowej (gm. Nowe Miasto nad Pilicą) miały miejsce Ogólnopolskie Zawody Osób z Niepełnosprawnością Narządów Ruchu w Wędkarstwie Gruntowym (Feederowym). Odbyły się one pod patronatem Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Radomiu, Antoniego Chmury i uczestniczyło w nich 18 niepełnosprawnych wędkarzy. Naszą Fundację reprezentowało 3 zawodników – Mateusz Proksa, Marcin Sienkiewicz i Mirosław Kempka. W klasyfikacji końcowej I-Miejsce zajął Mateusz, II-Miejsce Marcin i VII-Miejsce Mirek, wyniki naszych zawodników potwierdziły fakt że jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w Polsce. Nasi zawodnicy mogli uczestniczyć w tych zawodach dzięki wsparciu Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o, za co bardzo dziękujemy.

Materiały wideo żródło Mazowiecka TV: