Ogólnopolskie integracyjne zawody wędkarskie

Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności, Wędkarstwo Ogólnopolskie integracyjne zawody wędkarskie

14 czerwca na stawie „Grajdołek’ w Jeleniu odbyły  się po raz czwarty ogólnopolskie zawody wędkarskie dla osób niepełnosprawnych. Organizatorem zawodów była Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawną „RATOWNIK GÓRNICZY” wspólnie z Kołem Wędkarskim PZW nr 94 – Jeleń. W zawodach wystartowało 17 niepełnosprawnych wędkarzy z takich miast jak, Skierniewice, Zgierz, Brzezinka, Chełm, Puławy, Mikołów, Piotrków, Sulejów, Imielin, Wesoła, Ryki, Częstochowa. Naszą Fundację reprezentowało trzech zawodników – Mateusz, Piotrek i Marek. W zawodach zwyciężyli:
I Miejsce – Hanna Kajdan /Azoty Puławy/
II Miejsce – Mateusz Proksa /Fundacja „RATOWNIK GÓRNICZY”, Koło PZW NR 94-Jeleń/
III Miejsce – Stanisław Pięcek / Koło nr 02 Skierniewice/
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów za koleżeńską rywalizację oraz naszym wolontariuszom za pomoc – Agnieszce, Piotrkowi, Zbyszkowi i Grześkowi. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy za wsparcie firmie TAURON Wydobycie, firmie AC 1991 POKALE Pana Adama Czamberga, Pełnomocnikowi do spraw osób niepełnosprawnych Pani Marii Materla oraz Senatorowi RP Panu Bogusławowi Śmigielskiemu.