Fundacja Ratownik Górniczy Aktualności Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym dla Osób z Niepełnosprawnością Narządu Ruchu

W dniach 27‐29 września 2019 r., na rzece Odrze w Kędzierzynie Koźlu odbyły się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym dla Osób z Niepełnosprawnością Narządu Ruchu. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach na zlecenie Zarządu Głównego PZW. W zawodach wystartowało 16 zawodników z całego kraju w tym trzech z naszej Fundacji: Mateusz Proksa, Marcin Sienkiewicz i Mirosław Kempka. Naszym zawodnikom towarzyszyli opiekunowie (pomocnicy): Tomasz Zborowski, Stanisław Nęcek i Grzegorz Zonik. Dziękujemy organizatorom za perfekcyjne przeprowadzenie zawodów, naszym zawodnikom za determinację i wolę walki oraz naszym wspaniałym pomocnikom i trenerom za wsparcie i pomoc. Dziękujemy także Okręgowi PZW w Katowicach za wsparcie finansowe, które umożliwiło naszym zawodnikom udział w zawodach.